APIE MUS

      Batėgalos senelių namai “Lumos” pirmą kartą savo duris atvers 2021m. rudenį. Senelių namai įsikūrę ramioje vietoje netoli miško, Jonavos raj. Batėgalos kaime. Namai yra strategiškai patogioje vietoje, tarp Jonavos (15 km. iki miesto centro.) bei Kauno (25 km. iki miesto centro). Mus galite pasiekti ir viešuoju transportu. Autobusai iš Jonavos ir Kauno kursuoja kiekvieną dieną,  o stotelė yra vos 200 m. nuo senelių namų.

      Lumos – lotyniškas žodis, reiškiantis šviesą. Tokia ir mūsų misija – užtikrinti šviesų, saugų ir patogų senjorų gyvenimą jų naujuose namuose.

      Daugiau nei 700 kv.m. ploto, dviejų aukštų pastatas talpina 40 gyventojų dviviečiuose, triviečiuose arba keturviečiuose kambariuose, atsižvelgiant į kiekvieno gyventojo individualius poreikius, interesus, sveikatos būklę ir savarnkiškumo lygį. Yra palaikomojo gyvenimo kambarių savarankiškiems asmenims, kuriuose sukurta namų aplinka – virtuvės, valgomasis, poilsio zona, terasa su vaizdu į mišką.

      Maistas – gyvybės šaltinis. Todėl, kiekvieno gyventojo mitybos planas sudaromas konsultuojantis su dietologais.

      Mūsų darbuotojai skatina judėjimą gryname ore. Šiam tikslui pasiekti įrengėme poilsio zonas prie fontano, pavėsinę, aplinką apželdinome, atsižvelgiant į dizainerių rekomendacijas. Judėjimo sutrikimų turintys gyventojai aprūpinami reikiama įranga. Pagal pageidavimą galima pasirinkti aukštos kokybės čiužinius ar poilsio vežimėlius. Sunkios būklės žmonėms teikiama slauga, organizuojamos medikų konsultacijos bei kitos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

      Skatiname senjorus leisti laisvalaikį užsiimant įvairiomis veiklomis, todėl pasirūpinome žaidimais, knygomis, televizija, internetu. Taip pat, atsižvelgiant į senjorų poreikius, organizuojame rankdarbių vakarus, bendras mankštas, lektorių paskaitas, koncertus ir kitas įtraukiančias veiklas.