ILGALAIKĖ SENELIŲ GLOBA

 

Sprendimas apsigyventi senelių namuose dažnai būna nelengvas tiek artimiesiems, tiek pačiam senoliui ar senolei. Visgi, apsigyvenant Batėgalos senelių namuose pergyventi ir nerimauti tikrai nėra reikalo – čia bus suteiktos visos reikalingos sąlygos puikiam gyvenimo būdo formavimui ir dar daugiau.

Apgyvendinimas senelių namuose

Mums svarbu, kad kiekvienas globos namų gyventojas jaustųsi čia it namie ir jam būtų lengva priprasti prie naujų gyvenimo sąlygų. Prieš renkantis vieną ar kitą kambarį, derėtų pirmiausia apsvarstyti senolių norus ir jų poreikius.

Tam, kad ilgalaikė senelių globa būtų kuo pozityvesnė patirtis kiekvienam, siūlome dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius. Tiems, kurie labiau mėgsta privatumą, verta rinktis mažesnį kambarį. Vertinantiems didesnes kompanijas galima apsistoti didesniame kambaryje.

Svarbu paminėti tai, kad senjorams kambariai yra siūlomi ne atsitiktinai – mūsų darbuotojai atsakingai išanalizuoja būsimo gyventojo problemas, ligos istoriją, įvertina psichologinę būklę ir ieško panašią patirtį turinčių kambariokų. Taip pat, atsižvelgiama į senolių charakterį, išsilavinimą ir hobius, kad nuo pat pirmos dienos jie galėtų rasti bendrą kalbą lengvai.

Kiekviename kambaryje yra tualetas, kriauklė ir dušas. Taip pat, pasirūpinama rankšluosčiais ir patalyne – gyventojams nereikia rūpintis skalbimu, džiovinimu ar lyginimu, nes tai už juos padaro mūsų atsakingi darbuotojai. Saugumo sumetimais visa įstaiga yra nuolat stebima vaizdo kameromis, kad būtų užtikrinta visapusiška apsauga 24h per parą.

Laisvalaikis ilgalaikės senelių globos namuose

Ilgalaikės senelių globos įstaigoje yra ne tik asmeniniai kambariai, bet ir bendrinės patalpos, kuriose dažnai vyksta įvairūs užsiėmimai. Patalpomis gali naudotis kiekvienas globos namų gyventojas nepaisant to, kokia yra jo sveikatos būklė. Juk, nepaisant amžiaus, jei tik leidžia sveikata ir yra noro, visi esame linkę bendrauti su kitais ir socializuotis bendrose veiklose.

Mūsų globos namuose senoliai nuolat turi platų įvairių pramogų pasirinkimo spektrą. Pas mus dažnai apsilanko lektoriai, kurie padeda senjorams mokytis ir tobulėti vesdami paskaitas ir įvairius edukacinius užsiėmimus norimomis temomis. Kartais rengiami koncertai ir šventės. Pagal poreikį, gyventojus lanko kunigas ir teikia religines paslaugas. Taip pat, norintys gali lankytis grožio procedūrose ir palaikyti puikią šukuosenos, nagų ar odos išvaizdą. Tiems, kurie jaučiasi prislėgti, yra teikiama kokybiška psichologinė pagalba.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad senelių namuose yra telefonas su nemokamais skambučiais visoje Lietuvoje, puikiai veikiantis internetas ir televizija.