TRUMPALAIKĖ SENELIŲ GLOBA

 

Kiekvienas žmogus be galo myli savo tėvus ir nori suteikti jiems kuo oresnę bei geresnę senatvę. Visgi, jaunesnių darbingo amžiaus žmonių gyvenimas nuolat juda į priekį sparčiai ir dažnai kasdieniai darbai pareikalauja labai daug laiko. Maža to, kartais ištinka įvairios netikėtos situacijos, kuomet reikia susikoncentruoti ir nebelieka laiko niekam kitam.

Tokiais atvejais savo mylimų senolių negalime palikti likimo valiai, bet ir patys negalime deramai jais pasirūpinti. Mus pradeda graužti kaltės jausmas, o tai galiausiai kenkia ne tik mūsų sveikatai, bet ir santykiams su artimaisiais. Tam, kad galėtumėte susikoncentruoti į savo reikalus, bet ir tuo pat metu pasirūpinti senjorų priežiūra, rekomenduojama juos laikinai apgyvendinti senelių namuose.

Trumpalaikės senelių globos paslaugos privalumai

Puiku tai, kad trumpalaikė senelių globa yra tokia pat kokybiška, kaip ir ilgalaikė. Tai – tarsi mažas kurortas ar trumpalaikis poilsis, kurio metu senjorai gali susirasti naujų pažįstamų, atrasti bendraminčių, dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose ir tiesiog ilsėtis.

Batėgalos senelių namuose dažnai vyksta įvairios pramogos, lektorių paskaitos, koncertai bei žaidimų vakarai, kurių metu senjorai aktyviai linksminasi ir bendrauja tarpusavyje. Viename pastate senjorai gauna viską, ko jiems gali prireikti – čia pagal poreikį gali ateiti kunigas, atliekantis įvairias religines apeigas. Maža to, norintiems pasilepinti galima užsirašyti į manikiūrą, pedikiūrą, kirpyklą ar pas kitų sričių grožio specialistus. Tiems, kuriems reikalinga psichologinė pagalba, yra suteikiama galimybė konsultuotis su psichologe.

Svarbu pabrėžti tai, kad trumpalaikė senelių globa yra puikus būdas išbandyti tokį gyvenimo būdą. Tikrai ne kiekvienas yra pakankamai drąsus persikelti į senelių namus neapsilankius juose nei karto. Todėl, jeigu svarstote apie galimybę apsigyventi ilgesniam laiko tarpui, tikrai verta bent kelioms nakvynėms pirmiausia rinktis trumpalaikę nuomą. Taip galėsite patikrinti ar jums tikrai patinka aptarnavimas, visi patogumai, o gal net spėsite susirasti draugų.

Batėgalos senelių namuose yra pilnai pasirūpinama senjorų sveikata, pilnaverte mityba bei patogiu nakties poilsiu. Visi kokybiškam gyvenimui reikalingi poreikiai yra patenkinami vienoje įstaigoje. Kiekvienas gyventojas čia – tarsi šeimos narys, kuriam stengiamasi suteikti komfortą bei kokybišką poilsį.