LAisvos vietos senelių namuose

LAISVŲ VIETŲ NETURIME, TAČIAU SUDARINĖJUAME LAUKIANČIŲJŲ EILĘ!
 
Kviečiame užpildyti apačioje esančią formą. Artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų darbuotojai.

Trumpas dabartinės sveikatos būklės aprašymas (diagnozė, negalia, pagrindinė liga ar sutrikimas, kiti susirgimai ar komplikacijos),

 

Savarankiškai gyvenantiems senyvo amžiaus žmonėms neretai tenka susidurti su tuo, jog pragyvenimo kaštai yra dideli, o pensijos mažos. Ką jau kalbėti apie tai, jog senjorams dažnai yra per sudėtinga savimi pasirūpinti, todėl reikia ne tik finansinės paramos, bet ir priežiūros. Dėl to neretai senyvo amžiaus žmonės savanoriškai renkasi senelių slaugos namus. Senjorų globos/slaugos namai „Lumos“ Batėgaloje užtikrina, jog kiekvienas garbingo amžiaus žmogus šiuose namuose bus gerbiamas ir turės galimybę senatvę praleisti turiningai. Jeigu svajojate apie ramią senatvę, galite jau dabar rezervuoti kambarį ir prisijungti prie mūsų senjorų globos/slaugos namų „Lumos“ Batėgaloje šeimos.

Kuriam laikui galima apsigyventi senjorų namuose?

Senjorų globos/slaugos namai „Lumos“ Batėgaloje siūlo trumpalaikę ir ilgalaikę globą.

Trumpalaikis apgyvendinimas senelių namuose yra ideali galimybė išsiaiškinti, ką reiškia gyventi senjorų namuose ir nuspręsti, ar verta čia apsigyventi ilgesniam laikotarpiui.

Ne paslaptis, jog vyresnio amžiaus žmonės taip pat mėgsta atostogauti bei smagiai praleisti laiką. Tokiu atveju senjorų globos/slaugos namai „Lumos“ Batėgaloje yra idealus variantas. Ši vieta primena kurortą ne tik vasarą, bet ir apskritus metus. Koncertai, lektorių paskaitos, žaidimų vakarai ir daugelis kitų pramogų suteiks galimybę seneliams ne tik pailsėti, bet ir linksmai praleisti viešnagę. Be to, mūsų senjorų globos/slaugos namai yra įsikūrę Batėgaloje, kuri yra visai šalia Kauno ir Jonavos ir turi patogų susisiekimą su šiais miestais.

Ilgalaikę globą senelių namuose renkasi tie, kurie jau nusprendė, kad gyvenimas senjorų namuose yra jiems tinkamas. Renkantis ilgalaikę slaugą senelių namuose, būtina atsižvelgti į poreikius ir galimybes.

Svečių patogumui siūlomi dviviečiai ir triviečiai kambariai su asmeniniais WC, televizoriais ir visais baldais. Patogiam judėjimui užtikrinti skirti vežimėliai, naujas didelis liftas, specialios lovos, čiužiniai, keltuvai. Maitinimas bus organizuojamas dideliame gražiame valgomajame, gyventojai galės valgyti kiek nori ir kada nori, tačiau laikantis gydytojo ir dietologo rekomendacijų. Kiekviename aukšte įrengtos papildomos virtuvėlės, kuriose senjorai laisvalaikiu galės gaminti kepinius, išgerti kavos, arbatos.

Gyventojų bei darbuotojų patogumui pagal poreikį, kambariuose įrengtos funkcinės lovos. Keliais mygtukų paspaudimais valdomos lovos individualiai lengvai prisitaikys prie žmogui patogios gulėti pozicijos ir tuo pačiu palengvins aptarnaujančio personalo darbą. Kiekvienam globos – slaugos gyventojui yra svarbi ir jį supanti aplinka, todėl lauke įrengtas fontanas, pavėsinė, suoliukai, nutiesti nauji takeliai ir pastatyta terasa su vaizdu į mišką.

Senelių namų durys jau atviros. Priimame gyventojus savarankiškai mokančius už paslaugas ir su savivaldybių siuntimais.

Skelbiama rezervacija. Užpildykite aukščiau nurodytą užklausos formą arba susisiekite telefonu +37063464997 ar el.paštu – bategalosseneliai@gmail.com.