SENELIŲ NAMŲ KAINOS

Dėl individualių sprendimų susisiekite su mumis nurodytais kontaktais (meniu punktas „Kontaktai“) arba užpildykite žemiau esančią anketą ir artimiausiu metu susisieksime su Jumis patys. Kaina vienam asmeniui nuo 1550 iki 1750 Eur.
Trumpas dabartinės sveikatos būklės aprašymas (diagnozė, negalia, pagrindinė liga ar sutrikimas, kiti susirgimai ar komplikacijos),

Senelių namų kainos

Ieškote patikimos vietos, kurioje dirbantys specialistai galėtų pasirūpinti senyvo amžiaus žmonėmis? Jūsų artimuosius yra pasirengę priglausti mūsų jaukūs senelių namai! Kainos už viešnagę ir priežiūrą, kaip ir visur, nėra mažos, tačiau mes atsižvelgiame į kiekvieno individualią situaciją ir rūpinamės suteikti Jums geriausią įmanomą sprendimą tiek kainos atžvilgiu, tiek teikiamų paslaugų kokybe. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokios paslaugos įeina į senelių namų kainas ir kodėl verta kreiptis būtent į mus.

Jaukūs ir svetingi senelių namai

Gyvenimas senelių namuose ilgainiui tampa kasdienybe, todėl rūpinamės, kad čia praleistos dienos senjorams būtų kaip įmanoma šviesesnės ir malonesnės. Batėgalos senelių namai „Lumos“ yra vieta, kurioje dirba atsidavusių darbuotojų komanda, mokanti nuoširdžiai bendrauti su senyvo amžiaus žmonėmis ir suteikti jiems visą reikiamą pagalbą.

Prižiūrime senelius suteikdami jiems ne tik stogą virš galvos ir skanų maistą, bet taip pat ir nuoširdų rūpestį bei meilę. Kiekvienas namų gyventojas čia ras sau tinkamos veiklos ir užsiėmimų pagal savo pomėgius bei gabumus, todėl senelių namuose praleistas laikas tikrai neprailgs.

Įkainiai, apgyvendinimas, maitinimas ir kitos paslaugos

Svarbiausia, kad mūsų gyventojai jaustųsi komfortiškai ir jaukiai, todėl viskuo, ko reikia pasirūpins senelių namai. Kainos dydis vienam asmeniui siekia nuo 900 Eur. Į kainą įeina visos paslaugos nuo apgyvendinimo ir maitinimo iki įvairių papildomų užsiėmimų ir pramogų, švenčių ir paskaitų. Esant poreikiui taip pat gali būti teikiama psichologo pagalba, grožio ir sveikatinimo procedūros bei kitos paslaugos pagal individualius poreikius.

Senjorai apgyvendinami keleto vietų kambariuose kartu su panašių pomėgių bei interesų turinčiais bendraamžiais, todėl kiekvienas namų gyventojas ras sau tinkamą kompaniją ir nesijaus vienišas. Didelį dėmesį skiriame ir maisto kokybei, kadangi nuo maisto priklauso sveikata. Senelių namų „Lumos“ gyventojai maitinami tik gardžiais patiekalais, pagamintais iš šviežių ir ekologiškų produktų.

Užtikriname, jog kiekvienas namų gyventojas gaus viską, ko reikia oriai ir ramiai senatvei. „Lumos“ senelių namai – vienas geriausių pasirinkimų senyvo amžiaus žmonėms, todėl nereikia praleisti puikios galimybės juo pasinaudoti.